Nota prawna

 Niniejszy Serwis internetowy jest własnością firmy Wieczorek PPUH.

Serwis internetowy ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Firma Wieczorek PPUH dokłada wszelkich starań, by zawarte w nim informacje były aktualne i zgodne ze stanem rzeczywistym.

Do prawidłowego wykorzystywania serwisu wymagane jest zaakceptowanie cookies (tzw. ciasteczek). Są to niewielkie pliki umieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika, które pozwalają na personalizowanie usług, prowadzenie statystyk strony oraz prawidłowe działanie serwisu. Cookies nie przechowują danych osobowych, ani informacji pozwalających na zidentyfikowanie osoby użytkownika. Użytkownik może nie wyrazić zgody na umieszczanie ciasteczek w swoim komputerze poprzez zmianę ustawień przeglądarki internetowej.

Wszystkie marki, znaki firmowe i towarowe zostały użyte jedynie w charakterze informacyjnym i podlegają ochronie prawnej.

Wszystkie teksty umieszczone w serwisie podlegają ochronie Prawa Autorskiego. Jakiekolwiek dalsze ich użycie, kopiowanie, powielanie, modyfikowanie lub inne użytkowanie jest zabronione bez zgody firmy Wieczorek PPUH.