serwis chłodniczy

Firma

Firma Wieczorek PPUH powstała na bazie ponad 30-letnich doświadczeń w branży urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Od 1989 roku działamy na polskim rynku dostarczając naszym klientom kompletne systemy chłodnictwa przemysłowego.

Wraz z upływem czasu rozbudowie ulegała również oferta firmy. W 1995 roku rozszerzyliśmy ją o urządzenia klimatyzacyjne, w 2003 dołączyły systemy wentylacyjne, a w 2011 – pompy ciepła. Przez cały okres naszej działalności poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań technicznych, które, przez długie lata, będą bezawaryjnie pracować w Państwa domach i firmach. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami sprzętu chłodniczego m.in. Bock, Frascold, Bitzer, Cool, Copeland, ProFroid, Carrier, Teko i urządzeń klimatyzacyjnych, m.in. Toshiba, Carrier, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG, Daikin, Airwell, Hitachi oraz pomp ciepła m.in. Toshiba, Panasonic, Hitachi, Daikin oraz Carrier. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu z nich.

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku i technologii, a także doświadczony zespół montażowo – serwisowy, rozwiązujący problemy techniczne, posiadający wszystkie wymagane uprawnienia. Kompleksowo obsługujemy instytucje, firmy oraz osoby prywatne, od koncepcji przez projekt systemu, montaż i utrzymanie w ruchu, aż po jego demontaż i utylizacje. Nasi klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo, poparte wieloletnią praktyką i znajomością branży. Doradzamy Państwu takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym miejscu – biurze, domu, hali produkcyjnej. Jakość wykonywania usług i niezawodność oferowanych systemów są naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do współpracy.