serwis chłodniczy

Firma

Od 1989 roku działamy na polskim rynku, dostarczając naszym klientom kompletne systemy chłodnictwa przemysłowego. Pierwotnie została założona firma Elektromechanika Chłodnicza  przez inż. Gerarda Wieczorka jako firma rodzinna, na bazie ponad 30-letnich doświadczeń w branży urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Na początku obsługiwała miejscowe lodziarnie, zakłady, hurtownie i sklepy. Wraz z upływem czasu rozbudowie ulegała również oferta firmy.

W 1995 roku
 została zarejestrowana firma „WIECZOREK” P.P.U.H. Tomasz Wieczorek przez syna i ucznia Gerarda Wieczorka. Formalnie zostaliśmy płatnikami VAT, co pozwoliło między innymi rozszerzyć ofertę o sprzedaż urządzeń, w tym urządzeń klimatyzacyjnych i agregatów wody lodowej.

W 2003
dołączyliśmy do oferty systemy wentylacyjne.

Od 2011 roku
 dobieramy, sprzedajemy i montujemy pompy ciepła powietrze-woda.

Przez cały okres naszej działalności poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań technicznych, które, przez długie lata, będą bezawaryjnie pracować w Państwa firmach i domach. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami sprzętu chłodniczego m.in. Bock, Frascold, Bitzer, Cool, Copeland, ProFroid, Carrier, Teko Tecumseh i urządzeń klimatyzacyjnych, m.in. Toshiba, Carrier, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG, Daikin, Airwell, Hitachi oraz pomp ciepła m.in. Toshiba, Panasonic, Hitachi, Daikin, Carrier oraz Viessmann. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i przedstawicielem wielu z nich.

Co daje współpraca z nami?
Nasza znajomość rynku i technologii, a także doświadczony zespół montażowo – serwisowy, rozwiązujący problemy techniczne, posiadający wszystkie wymagane uprawnienia, gwarantuje jakość potwierdzoną wieloletnią współpracą z naszymi klientami nieprzerwanie już od 1989 roku.
Kompleksowa obsługa
instytucji, firm oraz osób prywatnych, od koncepcji przez projekt systemu, montaż i utrzymanie w ruchu, aż po jego demontaż i utylizacje daje pewność, że nie tylko sprzedajemy ale też dbamy o Twoje urządzenia i systemy przez cały okres ich użytkowania.
Doradzamy Państwu takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym miejscu, zastosowaniu i czasie – biurze, domu, technologii czy hali produkcyjnej.

Jeżeli chcesz skorzystać z usług stabilnej i doświadczonej firmy z naszej branży lub masz jakieś wątpliwości czy pytania, zapraszamy do kontaktu.