serwis chłodniczy

Firma

Od 1989 roku działamy na polskim rynku, dostarczając naszym klientom kompletne systemy chłodnictwa przemysłowego. Pierwotnie została założona firma Elektromechanika Chłodnicza  przez inż. Gerarda Wieczorka jako firma rodzinna, na bazie ponad 30-letnich doświadczeń w branży urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacyjnych. Na początku obsługiwała miejscowe lodziarnie, zakłady, hurtownie i sklepy. Wraz z upływem czasu rozbudowie ulegała również oferta firmy.
W 1995 roku została zarejestrowana firma „WIECZOREK” P.P.U.H. Tomasz Wieczorek przez syna i ucznia Gerarda Wieczorka. Formalnie zostaliśmy płatnikami VAT, co pozwoliło między innymi rozszerzyć ofertę o sprzedaż urządzeń, w tym urządzeń klimatyzacyjnych i agregatów wody lodowej.
W 2003 dołączyliśmy do oferty systemy wentylacyjne.
Od 2011 roku dobieramy, sprzedajemy i montujemy pompy ciepła powietrze-woda.
Przez cały okres naszej działalności poszukiwaliśmy najlepszych rozwiązań technicznych, które, przez długie lata, będą bezawaryjnie pracować w Państwa firmach i domach. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi producentami sprzętu
chłodniczego m.in. Bock, Frascold, Bitzer, Cool, Copeland, ProFroid, Carrier, Teko i urządzeń klimatyzacyjnych, m.in. Toshiba, Carrier, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG, Daikin, Airwell, Hitachi oraz pomp ciepła m.in. Toshiba, Panasonic, Hitachi, Daikin, Carrier oraz Viessmann. Jesteśmy autoryzowanym serwisem i przedstawicielem wielu z nich.

Naszym atutem jest doskonała znajomość rynku i technologii, a także doświadczony zespół montażowo – serwisowy, rozwiązujący problemy techniczne, posiadający wszystkie wymagane uprawnienia. Kompleksowo obsługujemy instytucje, firmy oraz osoby prywatne, od koncepcji przez projekt systemu, montaż i utrzymanie w ruchu, aż po jego demontaż i utylizacje. Nasi klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo, poparte wieloletnią praktyką i znajomością branży. Doradzamy Państwu takie rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym miejscu – biurze, domu, hali produkcyjnej. Jakość wykonywania usług i niezawodność oferowanych systemów są naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do współpracy.