Serwisant

Jeśli:

… być może jesteś człowiekiem z którym chcemy współpracować?

Szukamy osoby, która jest odpowiedzialnym profesjonalistą, rozumie, że tylko rzetelnie wykonana praca obroni się na rynku, chce z nami współpracować w długiej perspektywie czasu oraz chce się zajmować profesjonalnymi urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi, automatyką, monitoringiem i pompami ciepła. Nie boi się samodzielnie nadzorować i prowadzić prac serwisowych, często zarządzając pracą dodatkowych osób, również w okresie ich szkolenia i rozwoju.

Kila słów o naszej firmie: Powstając w 1989 roku od początku wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wykonywać usługi dla przedsiębiorstw instytucji i osób prywatnych w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła w sposób umożliwiający rozwiązywanie problemów naszych klientów. Instalacje które budujemy z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego, chcemy żeby były niezawodne i zużywały optymalnie jak najmniej energii. Wierzymy, że zapewniając pomoc naszym kontrahentom, szanując ich czas i pieniądze, możemy zagwarantować sobie stałą, stabilną, ciekawą oraz niepowtarzalną współpracę.

Na czym polega praca Serwisanta? Jesteś odpowiedzialny za skompletowanie niezbędnych narzędzi i części serwisowych w porozumieniu z osobą odpowiedzialną za zlecenie z działu techniczno-handlowego lub koordynatorem serwisu, uzgodnienie zakresu i możliwości wykonania prac, dopracowanie i uzgodnienie harmonogramu prac, audyty, diagnozy oraz naprawy urządzeń i instalacji, dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy, przygotowanie kalkulacji do ofert koniecznych napraw, kontakt z kontrahentem na etapie realizacji zlecenia (od podjęcia zlecenia, przez czas jego trwania, oferty związane, ich realizacją aż do zakończenia).

Co to oznacza w praktyce?

Oferujemy:

Wymagania:
Zgłoś się do nas jeżeli spełniasz poniższe warunki:

Chcesz aplikować?

1. Wyślij swoje CV i list motywacyjny z informacją: a) z jakiego powodu aplikujesz do pracy w naszej firmie, b) co zrobiłeś w przeciągu ostatniego roku dla swojego rozwoju? c) czy lubisz pracować z innymi osobami czy samotnie, uzasadnij dlaczego? na adres e’mail kariera(at)wieczorek.opole.pl (w temacie e’maila koniecznie wpisz: ACARP) lub pocztą tradycyjną na adres naszego biura handlowego: ul. Morcinka 43, 45-531 Opole lub korzystając z formularza rekrutacyjnego>> .
Nie zapomnij podać numeru telefonu kontaktowego!
2. W dokumentacji aplikacyjnej prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”
3. Oddzwonimy, odpowiemy na nurtujące pytania, umówimy się na spotkanie.
4. Spotkamy się, żeby się bliżej poznać i uściślić swoje potrzeby.
5. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, podpiszemy umowę na okres próbny od 1 do 12 m-cy w którym sprawdzimy swoje możliwości, zapoznamy się z zasadami funkcjonowania w zespole.
6. Uzgodnimy dalsze możliwości, zasady i kierunki współpracy.

Uwaga, szanując poświęcony czas, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami które złożą kompletną aplikację.