Pompy ciepła najwyższej jakości dla Ciebie

Pompy ciepła są doskonałym źródłem ogrzewania domu, apartamentu, biura, czy też mieszkania, dla osób ceniących wygodę, oszczędność kosztów eksploatacji oraz lubiących stosować nowoczesne technologie. Pompa pobiera ciepło z otoczenia (m.in. powietrza, gruntu lub wody), pozwalając wykorzystać je w domowych lub firmowych instalacjach grzewczych (również do ogrzewania wody użytkowej). To ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie lubią płacić wysokich rachunków i troszczą się o środowisko.

Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż i gwarantujemy własny, autoryzowany SERWIS pomp ciepła powietrze-woda:
ESTIA firmy TOSHIBA,
AQUAREA firmy PANASONIC,

Charakteryzuje je niskie zużycie energii oraz wysoka wydajność pracy. Wszystkie sprzedawane przez nas pompy spełniają surowe, europejskie normy ekologiczne i są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Ich zaletą jest również możliwość wykorzystywania w lecie w charakterze klimatyzacji.

Oferujemy:

Wszystkie urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają gwarancję i są dopuszczone do obrotu na rynku europejskim. Montaż i usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną ekipę z uprawnieniami i doświadczeniem w obsłudze przemysłowych i komercyjnych urządzeń chłodniczych co gwarantuje, że budowa i zasada działania pomp ciepła nie stanowi dla nich problemów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pliki do pobrania:

Katalog ESTIA TOSHIBA 2021.pdf

Katalog_Aquarea PANASONIC_20-21.pdf

Broszura Czyste Powietrze.pdf

Broszura Niska Emisja.pdf

Podgląd filmu YouTube TOSHIBA ESTIA - Pompa Ciepła na miarę Twojego komfortu