Pompy ciepła najwyższej jakości dla Ciebie

Dostępne pompy ciepła ESTIA firmy Toshiba typu powietrze-woda, są doskonałym źródłem ogrzewania dla domu, apartamentu, biura.
Stanowią najlepszy wybór dla osób ceniących wygodę, oszczędność kosztów eksploatacji oraz lubiących stosować nowoczesne technologie.
Pompa pobiera ciepło z otaczającego powietrza, pozwalając wykorzystać je w instalacjach grzewczych, również do ogrzewania wody użytkowej.
To ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie lubią płacić wysokich rachunków i troszczą się o środowisko.

Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż i gwarantujemy własny, autoryzowany SERWIS pomp ciepła powietrze-woda:

oraz

Charakteryzuje je niskie zużycie energii oraz wysoka wydajność pracy. Wszystkie sprzedawane przez nas pompy spełniają surowe, europejskie normy ekologiczne i są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Ich zaletą jest również możliwość wykorzystywania w lecie w charakterze klimatyzacji.

Oferujemy:

Wszystkie urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają gwarancję i są dopuszczone do obrotu na rynku europejskim. Montaż i usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną ekipę z uprawnieniami i doświadczeniem w obsłudze przemysłowych i komercyjnych urządzeń chłodniczych co gwarantuje, że budowa i zasada działania pomp ciepła nie stanowi dla nich problemów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty >>.

Pliki do pobrania:

Katalog ESTIA TOSHIBA 2021.pdf

Katalog_Aquarea PANASONIC_22-23.pdf

 

Podgląd filmu YouTube TOSHIBA ESTIA - Pompa Ciepła na miarę Twojego komfortu