Pompy ciepła

Pompy ciepła są doskonałym źródłem ogrzewania domu, apartamentu, biura, czy też mieszkania, dla osób ceniących wygodę, oszczędność kosztów eksploatacji oraz lubiących stosować nowoczesne technologie. Pompa pobiera ciepło z otoczenia (m.in. powietrza, gruntu lub wody), pozwalając wykorzystać je w domowych lub firmowych instalacjach grzewczych (również do ogrzewania wody użytkowej). To ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie lubią płacić wysokich rachunków i troszczą się o środowisko.

Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż i serwis pomp ciepła ESTIA firmy TOSHIBA , AQUAREA firmy PANASONIC oraz YUTAKI firmy HITACHI. Charakteryzuje je niskie zużycie energii oraz wysoka wydajność pracy. Wszystkie sprzedawane przez nas pompy spełniają surowe, europejskie normy ekologiczne i są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Ich zaletą jest również możliwość wykorzystywania w lecie w charakterze klimatyzacji.

Oferujemy:

Wszystkie urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają gwarancję i są dopuszczone do obrotu na rynku europejskim. Montaż i usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną ekipę z odpowiednim doświadczeniem i uprawnieniami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Broszura_ESTIA seria 5.pdf

Katalog HITACHI Yutaki.pdf

Katalog_Aquarea_20-21.pdf

Broszura Czyste Powietrze.pdf

Broszura Niska Emisja.pdf