Pompy ciepła

Pompy ciepła są doskonałym źródłem ogrzewania domu, apartamentu, biura, czy też mieszkania, dla osób ceniących wygodę, oszczędność kosztów eksploatacji oraz lubiących stosować nowoczesne technologie. Pompa pobiera ciepło z otoczenia (m.in. powietrza, gruntu lub wody), pozwalając wykorzystać je w domowych lub firmowych instalacjach grzewczych (również do ogrzewania wody użytkowej). To ekologiczne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie lubią płacić wysokich rachunków i troszczą się o środowisko.

Oferujemy dobór, sprzedaż, montaż i SERWIS pomp ciepła powietrze-woda:
ESTIA firmy TOSHIBA,
AQUAREA firmy PANASONIC,
YUTAKI firmy HITACHI
Vitocal
firmy VIESSMANN.

Charakteryzuje je niskie zużycie energii oraz wysoka wydajność pracy. Wszystkie sprzedawane przez nas pompy spełniają surowe, europejskie normy ekologiczne i są jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Ich zaletą jest również możliwość wykorzystywania w lecie w charakterze klimatyzacji.

Oferujemy:

Wszystkie urządzenia oferowane przez naszą firmę posiadają gwarancję i są dopuszczone do obrotu na rynku europejskim. Montaż i usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowaną ekipę z odpowiednim doświadczeniem i uprawnieniami.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Broszura_ESTIA seria 5.pdf

Katalog HITACHI Yutaki.pdf

Katalog_Aquarea_20-21.pdf

Broszura Czyste Powietrze.pdf

Broszura Niska Emisja.pdf