serwis chłodniczy

Kim jesteśmy?

 

ZATRUDNIAMY WSPÓŁPRACOWNIKÓW.

Staramy się, by jakość wykonanej usługi była najlepsza z możliwych do wykonania w danych warunkach zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Szanując potrzeby współpracowników, tak kształtujemy czas pracy, żeby mieć czas na dobrą kawę, porozmawiać lub załatwić prywatne sprawy gwarantując przy tym uzgodnione i obiecane kontrahentom terminy. Dlatego wierzymy, że można znaleźć czas dla rodziny czy własnych zainteresowań nawet jeżeli praca wypełnia znaczną część naszego życia.
Preferujemy wykonywanie pracy w regionie, co gwarantuje najkrótsze i najskuteczniejsze czasy realizacji przy znajomości lokalnego rynku.
Oczekujemy od siebie nawzajem samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji, zależnie od zajmowanej pozycji w zespole, a samodoskonalenie traktujemy jak oczywistość.
Nie tolerujemy nie odpowiedzialności w realizacji powierzanych zadań,
Pieniądze, które zarabiamy są konsekwencją tego, że chcemy pomagać naszym klientom podpowiadając możliwie najlepsze rozwiązania techniczne i prawne, dostarczyć najlepszej jakości produkty i zapewnić utrzymanie instalacji w jak najdłuższym okresie w sprawności technicznej. Biznesplan jest długoplanowy i nie opiera się na krótkich promocjach, zrywach tylko rzetelnej analizie rynku, oferowaniu produktów i usług, które zapewnią stałą współpracę z kontrahentami przez wiele lat od etapu planowania, przez inwestycję i utrzymanie w ruchu.

Obszary kariery:
SERWIS

 Tym osobom zawdzięczamy nasz wizerunek firmy serwisowo-montażowej.

 

DZIAŁ TECHNICZNY HANDLOWO-INWESTYCYJNY
odpowiedzialny za kontakty z klientami, inwestorami, projektantami i instalatorami w zakresie przygotowania odpowiednich, najlepszych możliwych w danej sytuacji technicznie i ekonomicznie uzasadnionych rozwiązań technicznych spełniających wymagania zleceniodawcy oraz koordynowanie kontaktów pomiędzy inwestorem a projektantem i wykonawcą oraz przekazanie niezbędnych informacji do serwisu.

Tym osobom zawdzięczamy nasz wizerunek firmy realizującej profesjonalne projekty i inwestycje.

 

LOGISTYKA
odpowiedzialność za zamówienia oraz koordynację dostaw na etapie inwestycji oraz 
pilnowanie stanów magazynowych koniecznych części i materiałów dla działu serwisu.

Dzięki takim osobom nie musimy poświęcać swojego czasu na dodatkowe prace.

 

BIURO
administracja, księgowość, płatności i windykacja.

INNE
jesteśmy otwarci na propozycje.