Koordynator serwisu poszukiwany

Jeśli:

… być może jesteś człowiekiem z którym chcemy współpracować?

Szukamy osoby, która jest odpowiedzialna, rozumie, że tylko rzetelnie wykonana praca obroni się na rynku, chce z nami współpracować w długiej perspektywie czasu oraz chce się zajmować zarządzaniem czasem pracy zespołu profesjonalistów. Nie boi się samodzielnie nadzorować i planować harmonogramy prac serwisowych i konserwacyjnych, korzystając z programu informatycznego typu CRM do planowania pracy podejmując decyzje mające wpływ na kolejność zaspokajania potrzeb serwisowych naszych najlepszych klientów.

Kila słów o naszej firmie:
Powstając w 1989 roku od początku wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wykonywać usługi dla przedsiębiorstw instytucji i osób prywatnych w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła w sposób umożliwiający rozwiązywanie problemów naszych klientów.
Instalacje które budujemy z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego, chcemy żeby były niezawodne i zużywały optymalnie jak najmniej energii.
Wierzymy, że zapewniając pomoc naszym kontrahentom, szanując ich czas i pieniądze, możemy zagwarantować sobie stałą, stabilną, ciekawą oraz niepowtarzalną współpracę.

Na czym polega praca Koordynatora Serwisu?

Jesteś odpowiedzialny za odbieranie zleceń serwisowych przez telefon serwisowy, email, Messenger oraz z sytemu B2B. Ustalenie szczegółów zlecenia i na podstawie dostępnych zasobów i informacji znalezienie odpowiedniego serwisanta lub grupy serwisantów w odpowiednim, wymaganym (zgodnie z procedurami wewnętrznymi) terminie, oraz wpisanie zlecenia i interwencji serwisowych do aplikacji serwisowej. Dopilnowanie ustalonego terminu realizacji zlecenia. Utrzymywanie kontaktu z kontrahentem na etapie realizacji zlecenia (od podjęcia zlecenia, przez czas jego trwania, oferty związane, ich realizacją aż do zakończenia jego realizacji. Po zakończeniu prac, zatwierdzenie protokołów serwisowych i przekazanie do rozliczenia. W przypadku konieczności przygotowania oferty na naprawy czy dostawę części, dopilnowanie aby odpowiedzialny Serwisant przygotował kalkulację i przekazał do działu zamówień w celu aktualizacji cen dostępności części i materiałów. Na podstawie tak przygotowanej kalkulacji przygotowanie i dostarczenie oferty dla klienta. Negocjacje cenowe wysłanych ofert w przypadku takiej konieczności (W uprawnionym zakresie). Udział w naradach firmowych. Udział w szkoleniach techniczno-handlowych w zakresie obsługiwanych urządzeń i instalacji.

Co to oznacza w praktyce?

Oferujemy:

Wymagania:

Zgłoś się do nas jeżeli spełniasz poniższe warunki:

Chcesz aplikować?

1. Wyślij swoje CV i list motywacyjny z informacją:
a) z jakiego powodu aplikujesz do pracy w naszej firmie,
b) co zrobiłeś w przeciągu ostatniego roku dla swojego rozwoju?
c) czy lubisz pracować z innymi osobami czy samotnie, uzasadnij dlaczego?
na adres e’mail kariera(at)wieczorek.opole.pl (w temacie e’maila koniecznie wpisz: ACARP) lub pocztą tradycyjną na adres naszego biura handlowego: ul. Morcinka 43, 45-531 Opole lub korzystając z formularza rekrutacyjnego .
Nie zapomnij podać numeru telefonu kontaktowego!

2. W dokumentacji aplikacyjnej prosimy umieścić klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

3. Oddzwonimy, odpowiemy na nurtujące pytania, umówimy się na spotkanie.

4. Spotkamy się, żeby się bliżej poznać i uściślić swoje potrzeby.

5. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, podpiszemy umowę na okres próbny od 1 do 12 m-cy w którym sprawdzimy
swoje możliwości, zapoznamy się z zasadami funkcjonowania w zespole.

6. Uzgodnimy dalsze możliwości, zasady i kierunki współpracy.

Uwaga, szanując poświęcony czas, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami, które złożą kompletną aplikację.