Hydraulik

Jeśli:

… być może jesteś człowiekiem z którym chcemy współpracować?

Szukamy osoby, która jest odpowiedzialna, rozumie że tylko rzetelnie wykonana praca obroni się na rynku, chce z nami współpracować w długiej perspektywie czasu oraz chce się nauczyć wykonywać estetyczne i niezawodne instalacje, żeby w przyszłości móc samodzielnie nadzorować i prowadzić prace montażowe, a etap bycia pomocą traktuje jako okres szkolenia i rozwoju.

Kilka słów o naszej firmie:
Powstając w 1989 roku od początku wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie wykonywać usługi dla przedsiębiorstw instytucji i osób prywatnych w zakresie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła w sposób umożliwiający rozwiązywanie problemów naszych klientów.
Instalacje, które budujemy z pełnym poszanowaniem środowiska naturalnego, chcemy żeby były niezawodne i zużywały optymalnie jak najmniej energii.
Od 2011 roku sprzedajemy i montujemy pompy ciepła głównie w domach jednorodzinnych.
Wierzymy, że zapewniając pomoc naszym kontrahentom, szanując ich czas i pieniądze, możemy zagwarantować sobie stałą, stabilną, ciekawą oraz niepowtarzalną współpracę.

Na czym polega hydraulika?
Jesteś odpowiedzialny/a za przygotowanie narzędzi i materiałów montażowych, pomoc w ich załadunku i rozładunku, zaangażowany udział przy wykonywaniu instalacji, głównie CO i CWU zasilanych Pompami Ciepła, dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy oraz zdobywaniu doświadczenia i niezbędnej do samokształcenia wiedzy.
Prace wykonywane są pod nadzorem uprawnionego i doświadczonego montera serwisanta ale również samodzielnie w przypadku wykazania się wystarczającą wiedzą i umiejętnością.

Co to oznacza w praktyce?

Oferujemy:

Wymagania:
Zgłoś się do nas jeżeli spełniasz poniższe warunki:

Chcesz aplikować?

 1. Wyślij swoje CV i list motywacyjny z informacją:
  1.1 Z jakiego powodu aplikujesz do pracy w naszej firmie?
  1.2. Co udało Ci się zrobić w przeciągu ostatniego roku dla swojego rozwoju?
  na adres e’mail kariera(at)wieczorek.opole.pl (w temacie e’maila koniecznie wpisz: ACARP) lub tradycyjną pocztą na adres naszego biura handlowego: ul. Morcinka 43, 45-531 Opole lub korzystając z formularza rekrutacyjnego >> .
  Nie zapomnij podać numeru telefonu kontaktowego!
 2. W dokumentacji aplikacyjnej prosimy umieścić klauzulę:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”
 3. Oddzwonimy, odpowiemy na nurtujące pytania, umówimy się na spotkanie.
 4. Spotkamy się, żeby się bliżej poznać i uściślić swoje potrzeby.
 5. Jeżeli zdecydujemy się na współpracę, podpiszemy umowę na okres próbny od 1 do 12 m-cy w którym sprawdzimy swoje możliwości, zapoznamy się z zasadami funkcjonowania w zespole.
 6. Uzgodnimy dalsze możliwości, zasady i kierunki współpracy.

Uwaga, szanując poświęcony czas, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z osobami które złożą kompletną aplikację.